Nordic Walking

Nordic Walking podporuje vytrvalost, zdraví a pohodu - a navíc je zábavný. V prázdninovém regionu Vitalwelt Bad Schallerbach spojují trasy Nordic Walking oblíbený trénink vytrvalosti s radostí z přírody. Atraktivní trasy vedou převážně po lesních a lučních cestách k působivým vyhlídkovým místům a rozmanitým zážitkům z krajiny.

S délkami tras od necelých 2 do dobrých 11 kilometrů a různými požadavky na sklon a obtížnost nabízí Bewegungsarena Bad Schallerbach a Nordic.Fitness.Park v Geboltskirchenu tu správnou trasu pro každého sportovce. Na trasách jsou vždy připraveny odpočinkové zastávky. Hole na nordic walking si můžete zdarma zapůjčit v turistických informacích v Bad Schallerbachu.

xs
sm
md
lg
filtrovat
Filtrovat podle: U seznamů můžete využít filtry, jejichž pomocí upřesníte výběr. Změnou filtru můžete přímo aktualizovat výsledky v seznamu. Pouze u textových polí (při vyhledávání) se seznam znovu načte teprve po odeslání hledaného slova. Již nastavené filtry můžete odstranit, popř. zrušit. Jednotlivé skupiny filtrů můžete otevřít a zase zavřít pomocí tlačítka Enter na klávesnici. Jednotlivé filtry můžete aktivovat nebo deaktivovat pomocí mezerníku.
filtrovat výsledky Zobrazit výsledek

Přehled všech tras Nordic Walking

Filtern
Výsledky
Třídění
Výsledky jsou prohledávány ...
Probíhá aktualizace filtrů ...
Probíhá vyhledávání výsledků a aktualizace filtrů ...