EurothermenResort Bad Schallerbach

Přirozeně. Čistá rozmanitost.

Místem, kde si můžete opravdu odpočinout a načerpat nové síly, je EurothermenResort Bad Schallerbach. Ponořte se do tropických vod, relaxujte v rajském prostředí a udělejte něco pro svou pohodu! Kdo se cítí dobře, zůstává déle fit a vitální.

Samozřejmě. Pocit z dovolené.

Jako hotelový host čtyřhvězdičkového hotelu Paradiso superior máte exkluzivní přístup do wellness centra o rozloze 3 600 m². Máte však také přístup do veřejné wellness zóny. Palmy, velké akvárium s mořskou vodou, bary u bazénů a řada dalších atrakcí šíří v přilehlých lázních Tropicana tropickou prázdninovou atmosféru. Milovníci saunování se cítí jako doma v saunové horské vesnici Auszeit. Více než 40 saun a relaxačních zážitků láká návštěvníky na třech úrovních a více než 4 000 m² plochy. Děti všech věkových kategorií najdou zábavu a akci v jedinečném pirátském světě Aquapulco. Ve venkovním areálu na vás čeká největší venkovní aquapark v Rakousku. Více než 200 interaktivních vodních herních zařízení, 4 skluzavky, pirátská hlava o objemu 3 000 litrů se skvělým "šplouchacím zážitkem".

Hotel Paradiso - 4 hvězdičky superior v EurothermenResort

Je propojen vyhřívaným skleněným chodníkem přímo s lázněmi a nachází se přímo v parku Botanica o rozloze 22 hektarů. Hotel fascinuje svou jedinečnou atmosférou s jižní architekturou a prostornou vstupní halou.

K ubytování